У Першій міській поліклініці Кременчука зламався флюорограф

Кременчужан, яких обслуговують у цій поліклініці, направляють на флюорографію в Третю міську лікарню. Людям доводиться годинами чекати у черзі.

До «Вісника» звернувся кременчужанин, який мешкає на Першотравневій. Чоловік розповів, що він мав пройти обстеження, але звернувшись у Першу міську полікліклініку, дізнався, що там зламався флюорограф. Тож чоловіка направили у Третю міську лікарню. За флюорографію він заплатив 5 гривень, тоді як мешканці нашого міста, яких обслуговують у Третій міській поліклініці, не платили зовсім.

Кременчужанин поцікавився, чому ж з нього взяли 5 гривень і коли відремонтують флюорограф у Першій міській поліклініці, бо для проходження флюорографії довелося відстояти півтори години у черзі.

У Першій міській поліклініці «Віснику» підтвердили, що флюорограф не працює, проте не зазначали, коли його відремонтують.

Як повідомив заступник начальника міського управління охорони здоров’я Дмитро Петращук, наразі вирішується питання ремонту флюорографа.

«Флюорограф у Першій міській поліклініці працює з 2004 року. Це флюорограф цифровий. Наразі важко знайти потрібні деталі. Фахівці Харківського центру з обслуговування медтехніки вже працюють над усуненням поламки. Але назвати строків завершення ремонту не можна», – зазначив Дмитро Петращук.

За його словами, кременчужан із Першої міської поліклініки направляють у Третю. І якщо є направлення від лікаря Першої міської поліклініки, то флюорографію можна пройти безкоштовно.

У Четвертій міській поліклініці «Віснику» повідомили, що в них будь–хто з кременчужан також може зробити флюорографію. Для тих, хто приписаний до цієї поліклініки, обстеження безкоштовне. Іншим треба платити 5 грн.

До речі, аналогів нового цифрового флюорографа, як у Четвертій міській лікарні, немає в лікарнях Полтавської області. Це флюорограф найновішого покоління, має мінімальну дозу опромінення як для пацієнтів, так і для медперсоналу, який його обслуговує. Апарат купив один із нардепів.

Олена Ліпошко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин