День Соборності в Кременчуці: прапори на будівлях, квіти – до пам’ятника Кобзарю

До Дня Соборності та Свободи України у Кременчуці заплановане проведення ряду заходів, які проходитимуть протягом січня цього року, повідомили у прес-службі міськвиконкому.

Це проведення у навчальних та позашкільних закладах міста ,,круглих столів”, конференцій, тематичних заходів, спрямованих на патріотичне виховання молоді, осмислення історичного досвіду боротьби українців за свободу, незалежність, державність; підготовка тематичних експозицій у бібліотеках міста, присвячених історії та діяльності Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, їх ролі в процесі здобуття незалежності України; проведення спортивних змагань, присвячених Дню Соборності та Свободи України та ряд інших.

Традиційно 22 січня за участю керівників міста, депутатів різних рівнів, представників партійних та громадських організацій відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку.

Такрож міська влада звертається до всіх керівників підприємств, установ, організацій Кременчука, мешканців міста з проханням встановити 22 січня до Дня Соборності та Свободи України Державний прапор на будівлях.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин