Нові тролейбуси розкомплектовані? Керівництво КТУ змінюється?

Як стало відомо «Віснику» з поінформованих джерел, нові тролейбуси, які надійшли до Кременчука, недоукомплектовані: на деяких не вистачає деталей. Через це раніше квітня на маршрути міста вони не виїдуть. Окрім того, подейкують, у керівництві Кременчуцького тролейбусного управління назрівають кадрові зміни.

За тим, аби підтвердити, чи навпаки, спростувати цю інформацію, «Вісник» звернувся до керівника відділу транспорту та енергетики міськвиконкому Володимира Кургаєва.

Володимир Кургаєв нагадав: поки що до Кременчука доїхали не всі нові тролейбуси, які придбало місто минулого року. Прибуття останніх двох очікують лише наприкінці січня.

«Так, є проблеми з карданами, але не на всіх тролейбусах – на шести вони стоять. Але ми чекаємо два останні тролейбуси, аби оформити акт передачі. Наразі ми не маємо права навіть входити в тролейбуси – це не наша власність», – зазначив пан Кургаєв.

За його словами, по приїзду останніх тролейбусів, приїдуть представники заводу–виробника, складуть акти передачі, налагодять тролейбуси.

«У тендерній пропозиції є пункт, де вони мають їх поставити, налагодити і пустити на лінію», – зауважив головний транспортник міста.

Володимир Кургаєв також сказав, що йому нічого не відомо про кадрові зміни у керівництві Кременчуцького тролейбусного управління.

Варто нагадати, нові тролейбуси обійшлися місту в 34 мільйони гривень.

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин