Справжній хокей у Кременчуці!

Кременчук багатий на спортивні традиції, проте хокейні баталії такого масштабу відбулися у нашому місті вперше. Юніори ХК «Кременчук» 12 та 13 січня приймали вдома лідера відкритої першості Білорусі, команду «Раубичи-96».

ХК «Кременчук» приймав лідера Першості і команду, під чиїми прапорами зібрана Збірна команда Білорусі 1996 року народження на чолі з тренером, чиї заслуги викликають величезну повагу. Михайло Васильєв – Олімпійський Чемпіон 1984 і Чемпіон Світу 1983 року, 5-разовий Чемпіон Європи у складі Збірної СРСР, Володар Кубку Світу і 8-разовий Чемпіон СРСР у складі ЦСКА.

12 січня. Перша гра.

ХК «Кременчук» – ХК «РЦОП Раубичи-96» 3:2 (1:0, 1:0, 1:2)
Обидві гри пройшли за переповнених трибун, які дуже палко та голосно підтримували господарів майданчику. У першій грі точилась дуже запекла боротьба, а емоції часом зашкалювали через край. Нашим хокеїстам вдалося закинути по одній шайбі у кожному з двох перших періодів, проте це не гарантувало легкого життя у заключній 20-хвилинці. Гості значно активізувалися і закинули у ворота «Кременчука» дві шайби, проте красивий кидок у самісіньку дев’ятку Саїда Хамідова приніс у підсумку перемогу «Кременчуку» у цьому матчі.

13 січня. Друга гра.

ХК «Кременчук» – ХК «РЦОП Раубичи-96» 7:2 (1:0, 2:1, 4:1)

Недільний матч припускав тренерську дуель з урахуванням усіх сильних і слабких сторін суперника. Наш тренер – майстер спорту міжнародного класу, екс-капітан Збірної України і Чемпіон Росії у складі казанського “АК Барс” Олександр Савицький на недільний матч виставив переможний склад із завданням з перших хвилин матчу стримати суперників, які прагнули реваншу. В середині третього періоду Олександр Савицький відчув потрібний момент і під третю ланку білорусів випустив нашу першу ланку, яка як по нотах розіграла триходівку і ХК «Кременчук» повів в другому матчі 1:0. Другий період також розпочався з такого ж скаженого натиску білорусів, як і в першому, але сил гостям вже бракувало і наша оборона успішно нейтралізувала декілька гострих випадів білорусів. Коли здавалося б натиск ХК «Раубичи» почав слабшати, гостям вдалося таки порівняти рахунок в середині другого періоду. Після забитого гола білоруси трохи заспокоїлися, чим і скористалася друга ланка кременчужан, протягом двох хвилин в одній зміні забивши дві шайби, буквально розірвавши оборону гостей і перед завершальним періодом рахунок на табло був 3:1 на користь ХК «Кременчук». У завершальному періоді гості намагалися відігратися, але сил не вистачило і наші хокеїсти довели рахунок до розгромного, забивши у ворота гостей 4 шайби і дозволивши їм відзначитись всього одного разу. Підсумковий рахунок матчу 7:2 на користь ХК «Кременчук».
Після матчу тренер нашої команди Олександр Савицький відмітив, що задоволений командою і подякував за підтримку усім уболівальникам. Також виразив надію, що хокей в Кременчуці розвиватиметься швидкими темпами, завдяки генеральному спонсорові команди – ТМ “Олександрія”, без якої великий хокей в нашому місті так би і залишився  далекою перспективою.

Наступного разу свої домашні матчі ХК «Кременчук» зіграє приблизно за місяць, про що ми повідомимо у окремих анонсах.
Також варто відмітити, що ТМ “Олександрія” і її керівник Сергій Мазур презентували більше 300 квитків на льодове шоу “Морозко” інтернату ім.Макаренко, інтернату ім.О.Вишні і Центру ранньої реабілітації дітей-інвалідів.