Тарифи на комуналку різко підвищувати не будуть

Різкого підвищення тарифів на комунальні послуги не буде. Однак національна комісія, що здійснює регулювання в цій галузі, рекомендує уряду довести оплату за воду і тепло до економічно обґрунтованого рівня. Це означає, що тепло має подорожчати на 30%, а вода – на 40%.

Комісія рекомендує Кабміну робити це поступово, переглядати тарифи на воду раз на квартал, а на тепло раз на півроку. І за два роки довести їх до економічно виправданих.

Таку постанову Кабмін має розглянути на наступному тижні. І лише за урядом залишається остаточне рішення на скільки і коли піднімати тарифи за комуналку – регіональна влада таких повноважень не має.

“Вас сьогодні цікавить, як довго ми будемо переходити на економічно обґрунтовані тарифи? Відповідаю – не знаю. Все визначає уряд. Він може встановити 10 років, може встановити 5 років, враховуючі стан економіки і враховуючи, на скільки збільшується середня зарплата в країні”, – сказав голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг Валерій Саратов.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Кабінет міністрів розглядає можливість підвищення комунальних тарифів до економічно обґрунтованого рівня вже найближчим часом. Згідно з розрахунками, наданим уряду Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, тарифи повинні зрости в середньому на третину.

За інформацією ТСН
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин