У мерії ще не знають, коли на маршрутки і тролейбуси почеплять маячки

Не повідомляють коли і де планують створити Центральний диспетчерський пункт. У скільки обійдеться це місту і де взяти гроші.

«Вісник» вже писав, що кременчуцькі транспортники їздили до Дніпропетровська, аби вивчити досвід створення центрального диспетчерського пункту і обладнати системами «GPS» – спостереження весь міський транспорт як тролейбуси, так і маршрутки.

Проте в Кременчуці наразі ця робота, як то кажуть на стадії розробки. Такий пункт планують створити, проте, де він буде розташовано і звідки на його облаштування взяти грошей, не знають.

За словами головного транспортника міста Володимира Кургаєва, розробляють декілька варіантів фінансування. Та відомо одне за кошти міського бюджету «GPS»-навігаторами обладнають лише тролейбуси. За встановлення подібних систем на маршрутки платитимуть власники підприємств-перевізників.

Пан Кургаєв запевняє, що робота міського транспорту після таких нововведень значно покращиться.

«Я не буду ганятися після 22.00 за маршрутками. Буде видно, яка маршрутка і де зїхала з рейсу», – говорить він і додає, що наразі єдиним видом контролю за кременчуцькими перевізниками є перевірки фахівців міського транспортного відділу.

Відкидає головний транспортник міста і те, що водії можуть втручатися в систему навігацію встановлену в маршрутках. «Системи надаватимуться в оренду. Буде укладено три договори, за якими втручання в них розцінюватиметься, як псування майна», – зазначив пан Кургаєв.

Проте конкретних строків коли створять такий пункт і коли міський транспорт потрапить під приціл, він не назвав, зазначивши, що ще вивчатимуть досвід Полтави і Вінниці.

Олена Ліпошко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин