На Полтавщині із снігу витягли вантажівку із цирконієм, що слідувала до Франції

Аби витягти вантажівку місцевий цегляний завод ПВП «Будматеріали» та Райавтодор міста Глобине надали два КрАЗи. На ранок 16-го січня вантажівку витягли на автошлях і вона відправилася далі по запланованому маршруту

Увечері 15-го січня до державного пожежно-рятувального посту № 2 міста Глобине зателефонував чоловік і повідомив про те, що його вантажний автомобіль з’їхав до кювету та потребує допомоги, повідомили в ТУ МНС України у Полтавській області.

По прибутті на місце події з’ясувалося, що вантажний автомобіль слідував до Франції. Вантажівка перевозила цирконій. Зі слів водія стало відомо, що поблизу села Кагамлик на зустрічну смугу виїхав легковик. Водію вантажівки, аби уникнути зіткнення, прийшлося маневрувати. В результаті автомобіль занесло до кювету.

На щастя водій та вантажний автомобіль не постраждали, але самостійно вибратися із кювету водій не зміг. Спочатку чоловік пішов шукати допомогу до найближчого села, але там відповідної техніки не виявилося. Аж тоді він вирішив зателефонувати до рятувальників і попросив допомоги.

Виявилося, що у водія понизився гемоглобін тож він попросив рятувальників привезти йому декілька плиток чорного шоколаду. На ранок 16-го січня вантажівку витягли на автошлях і вона відправилася далі по запланованому маршруту.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин