Нові епізоди у справі кременчуцьких посадовців-хабарників

До вже існуючих у справу влилися ще три епізоди, пов’язані із приватизацією кімнат у гуртожитках міста. Загальна сума, яку заявляють потерпілі, становить 25 тисяч гривень.

За словами керівника прес-служби ВЗГ УМВС Полтавщини Юрія Сулаєва, заяви потерпілих у справі зареєстровані 15 січня. Дві з них надійшли з Крюківського району (заявлена потерпілими сума збитку, тобто хабара, становить 8 тис. грн і 7 тис. грн) і одна з Автозаводського (10 тис. грн).

“На кваліфікацію злочину кількість епізодів, що додадуться до справи хабарників, не вплине. Кримінальна справа порушена за статтею 368 частною 3 Кримінального кодексу України. Нині головна задача слідчого – встановити максимальну кількість потерпілих, для того щоб іще раз наголосити на системності корупційних дій чиновників. Також важливо дати можливість потерпілим відновити свої права у суді і отримати шанс на відшкодування матеріальної і моральної шкоди”, – наголошує Юрій Сулаєв.

Нагадаємо, що у середині грудня 2012 року працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Полтавській області викрили у хабарництві учасників злочинної групи з ознаками організованості з корумпованими зв’язками у складі службових осіб. Як встановили оперативники УБОЗу, 42-річний організатор групи, керівник одного з міських компідприємств та члени групи: чиновники 34-рьох та 26-ти років, переслідуючи особисті корисливі інтереси, упродовж 2012 року вимагали та отримували хабарі від мешканців міста Кременчук за сприяння у прийнятті позитивного рішення щодо приватизації об’єктів нерухомості. Докладніше про злочин читайте у новині “Група “активістів” з Кременчука попалася на хабарництві”.

Ольга Дерев’янко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин