У Кременчук на форум з’їдуться іноземні дипломати

Другий етап ХІ інвестиційно-інноваційного круглого столу «Кременчук запрошує до співпраці» має відбутися 23, повідомили у прес–службі міськвиконкому.

У рамках круглого столу заплановано проведення спільних засідань керівництвом промислових підприємств Кременчука із зацікавленими у подальшому співробітництві сторонами.

Також передбачається, що під час роботи інвестиційно-інноваційного круглого столу буде проведена презентація галузі машинобудування міста, зокрема їх останніх напрацювань. Окрім того, якщо у інвесторів виникне певна зацікавленість, то їм будуть продемонстровані потужності машинобудівних підприємств Кременчука.

Також цього дня представникам інвестиційних компаній окремо продемонструють площадку Індустріального парку та ознайомлять із концепцією його розвитку. (Варто зазначити, що 25 липня 2012 року сесії міської ради депутати ухвалили рішення «Про затвердження Концепції індустріального парку «Центральний»).

За інформацією Асоціації сприяння міжнародного розвитку та бізнесу, попередньо в роботі круглого столу візьмуть представники іноземних країн, зокрема, торговий радник Посольства Австрійської Республіки в Україні пан Грегор Постль та керівник відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща в Україні, Міністр – Посланник пан Анджей Грабовські.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин