Кременчуцькі студенти можуть втратити права на пільговий проїзд

У Верховній Раді з’явився законопроект про вищу освіту, запропонований групою народних депутатів від трьох опозиційних фракцій, який не передбачає права студентів на пільговий проїзд у транспорті. Про це повідомила член Молодіжної ради при Кабінеті Міністрів Анастасія Сабова.

«Народні обранці прибрали положення про те, що студенти вищих навчальних закладів, що навчаються за денною формою навчання, мають право на пільговий проїзд у транспорті», – заявила Сабова. Вона зазначила, що більшість студентів приїжджає на навчання в обласні центри або в столицю. «Сьогодні студенти мають, наприклад 50% знижки на проїзд в залізничному транспорті, і ці знижки реально заощаджують стипендію і кошти батьків», – підкреслила активістка, коментуючи ініціативу опозиціонерів.

Законопроект № 1187-1 про вищу освіту був зареєстрований у Верховній Раді 11 січня. Ініціаторами законопроекту виступили 9 народних депутатів від опозиційних фракцій, в тому числі і глави цих фракцій – Олег Тягнибок, Віталій Кличко, Арсеній Яценюк.

Зате, завдяки закону про бюджет на 2013 рік, повертаються депутатські пільги. Депутати, як і раніше, можуть розраховувати на отримання близько 30 000 грн допомоги на оздоровлення, безкоштовні путівки для санаторно-курортного лікування, а також на грошову компенсацію для створення «належних житлових умов».

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин