Гроші кадровим агенціям – зась!

Незважаючи на те, що з 1 січня набув чинності закон «Про зайнятість населення», що фактично забороняє кадровим агентствам брати з шукачів роботи гроші за працевлаштування, вони продовжують порушувати закон.

Також у кременчуцьких кадрових агенціях знайшли спосіб обійти це нововведення: тепер тут не шукають роботу за гроші, а надають платні консультації з цього приводу. У результаті схема не змінилася: працевлаштований клієнт-робітник має віддати зі своєї першої зарплати не менше 30% окладу. В середньому це півтисячі гривень.

Купи собі роботу

Цього тижня «Вісник» спробував влаштуватися на роботу у Кременчуці через кадрове агентство. В Інтернеті ми знайшли список із майже 20-ти агентств, які працевлаштовують бажаючих. Зателефонувавши до кількох із них, дізналися, що зміни у законі поки залишились лише на папері. Агентства пропонують прийти до них в офіс обов’язково з паспортом (деякі просять ще й ідентифікаційнй код та фотокартки). Далі – зареєструватися. Така послуга передбачає пошук роботи протягом певного періоду. Нам запропонували зареєструватися на півроку за 30 гривень. В іншому агентстві нашого міста така послуга коштує дорожче – аж 85 гривень.

Під час реєстрації вас запитають, яку вакансію шукаєте, за окрему плату навіть допоможуть скласти резюме. Протягом зазначеного терміну працівники агентства надсилатимуть вам номери телефонів роботодавців. Проте агентство виступає як посередник, адже телефонувати до роботодавця і налагоджувати контакти доведеться тому, хто шукає роботу. Цим агентство не займається.

Якщо за півроку вдалося влаштуватися на роботу, то з першої повної зарплатні ви маєте віддати 30% кадровому агентству (що саме і є порушенням закону). Фахівці пояснюють: якщо запропонованого кандидата беруть на роботу, агентство отримує комісійні, розмір яких залежить від рівня закритої вакансії. Саме тому, якщо влаштований на роботу шукач нею не задоволений, працівники агентства дають йому можливість змінити роботу на іншу без сплати грошей за реєстрацію та 30% із першої зарплати.

Заводи обирають центр зайнятості

Донедавна в Україні існували два види «посередників із працевлаштування»: кадрові агентства (їхні послуги з пошуку роботи оплачували потенційні кандидати на вакансії) та рекрутингові компанії (з ними розраховувалися роботодавці за фактом прийняття співробітника на роботу). Перших на ринку більше не буде, стверджує сайт «Коментарі».
«Суб’єктам» господарювання, які надають посередницькі послуги з працевлаштування, отримувати від громадян, яким надані такі послуги, гонорари, комісійні та інші винагороди відтепер заборонено», – зазначено у новому законі. Він також уперше закріплює в Україні такі поняття як: «рекрутинг» (діяльність підприємств, що надають посередницькі послуги з працевлаштування), і «аутсорсинг» (діяльність підприємств, що наймають співробітників для виконання ними робіт в іншого роботодавця).

А от у Кременчуці заводи й раніше не співпрацювали з кадровими агентствами. У кадровому відділі ПАТ «Кредмаш» розповіли, що вони набирають працівників лише з існуючих вакансій у центрі зайнятості. З цього приводу у кадровому відділі вагонобудівного заводу пояснюють, що закон ще «сирий». «Його прийняли, однак, як він працюватиме, поки невідомо», – пояснюють кадрові фахівці. У багатьох посередників та підприємств ще немає відповідних документів та бланків на місцях. А в цей час у Верховній Раді – місячні канікули.

Що кажуть кадрові агентства?

«Бізнес-сервіс»:
– Ми зараз займаємося консультуванням людей у комерційній та управлінській сфері. Раніше це були заяви кандидатів на працевлаштування. Ці консультації платні. Ціна не змінилася і становить 85 гривень. З людиною укладають договір, в якому вказано, що з першої зарплати вона повинна повернути нам фіксовану суму.

«Статус»:
– На даному етапі в нашому місті важко знайти роботодавця, який готовий платити за послуги з підбору персоналу. Це – у Києві, і то там дуже мало підприємств, які оплачують послуги рекрутингу.
Хто контролює виконання цього закону? Скільки зараз людей палять на вулиці? Це теж порушення закону. Наш уряд придумав, але змінити схему роботи, як хотів пан Тігіпко, нереально. Зробити з кадрових рекрутингові агентства не вийде. У такому випадку роботодавець повинен платити 10% свого річного доходу. Навряд чи знайдуться такі підприємці.
Ми зараз працевлаштовуємо шукачів ще за старим договором, де зазначено, що претендент повинен платити за послугу працевлаштування. Станом на 14 січня ціни на наші послуги не змінилися. Можливо, через 2 тижні або місяць будемо укладати нові договори.

Витяг із закону

Закон України «Про зайнятість населення» (зі змінами від 1.01.2013р.)
Стаття 37. Діяльність суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні:
п.2. Суб’єктам господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, забороняється отримувати від громадян, яким надано зазначені послуги, гонорари, комісійні та інші винагороди. Оплата послуг з працевлаштування здійснюється виключно роботодавцем, якому надано такі послуги.

vestnik.1161011-33181-19b122z.jpeg

Ірина Бут

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин