Підприємців Кременчука закликає до співпраці управління торгівлі

Управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики до 1 квітня обіцяє розробити новий регуляторний проект «Про впорядкування виносної торгівлі на вулицях міста». Письмові пропозиції від підприємців чекають до 1 лютого.

«Наразі ми працюємо над розробкою нового регуляторного акта «Про впорядкування виносної торгівлі на вулицях міста». Це стосується не тільки виносної торгівлі, а й надання послуг у сфері розваг», – розповіла начальник управління Людмила Жорняк під час апаратної наради 18 січня.

В управлінні розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики кажуть, що готові вислухати пропозиції кременчуцьких підприємців щодо розташування виносних торгових точок.

«Зараз зібрано адресну прив’язку, згідно з якою розміщення цих місць торгівлі бачать управління культури, архітектури. Також готові вислухати підприємців щодо їх бачення виносної торгівлі (можливо, хтось запропонує якийсь новий вид підприємництва). Тож будемо обговорювати», – зазначила Людмила Жорняк.

Наталя Мігунова
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин