У Кременчуці виносної торгівлі поблизу магазинів та узбіч доріг не буде

Управління торгівлі закликає підприємців надсилати пропозиції щодо місць розміщення виносної торгівлі. Але попереджає: виносної торгівлі поблизу стаціонарних магазинів та узбіч доріг не буде.

Розробити новий регуляторний проект «Про впорядкування виносної торгівлі на вулицях міста» управління розвитку підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики має намір до 1 квітня. Кременчуцьких підприємців закликали до співпраці. Пропозицій від них чекають до 1 лютого.

«Ми обіцяємо розробити цей проект до 1 квітня. З урахуванням усіх процедур – максимум до 15 квітня. Щоб до 1 травня всі змогли отримати нормальний, зрозумілий документ», – зазначила начальник управління Людмила Жорняк під час апаратної наради 18 січня.

«Але хочу наголосити, що розміщення буде обов’язково приведено у відповідність із правилами благоустрою міста Кременчука. Виносна торгівля не буде розміщуватись біля стаціонарних магазинів, які торгують аналогічним товаром, або біля дороги, де рухається транспорт. Тому всі пропозиції повинні бути розумними, щоб потім, влітку, не було нарікань на несанкціоновану торгівлю», – наголосила Людмила Жорняк.

Наталя Мігунова
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин