У Кременчуці за нові тролейбуси взялися налагоджувальники зі Львова

Уже декілька днів налагоджувальники завода-виробника працюють над введенням в експлуатацію нових тролейбусів, повідомили у мерії на щотижневій апаратній нараді. Проте раніше повідомляли, що за налагоджування нових тролейбусів фахівці візьмуться лише тоді, коли Кременчуцьке тролейбусне управління отримає всі 13.

Наразі до Кременчука доїхали лише 11. Два ще не готові – їх зараз лише складають.

Тож майстер-класи львівські налагоджувальники проводять для кременчуцьких водіїв і ремонтників на 7 тролейбусах, принаймні так повідомив головний транспортник міста Володимир Кургаєв.

За його словами, 7 тролейбусів (5 звичайних і 2 спарені) вже готують до виходу на маршрут, деякі вже обкатують на території КТП.

Проте Володимир Кургаєв не відкидає той факт, що не на всі тролейбуси поставлені кардани. Їх, за його словами, зняли, аби тролейбуси було зручно транспортувати. Наразі ж кардани, як і система кондиціонування, не вмонтовані на всіх тролейбусах.

Та попри це Володимир Кургаєв запевняє, що нові тролейбуси хочуть випустити на маршрути міста вже на початку лютого.

А перший віце-мер Андрій Погрібний нагадав, що за умовами договору тролейбуси мають поставити і налагодити до 15 лютого.

До речі, на нові тролейбуси вже збираються клеїти наліпки із символікою Кременчука, а водіїв і кондукторів –  одягнути у форму.

Олена Ліпошко
Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Posted by Я Люблю Кременчук on Wednesday, May 9, 2018
Громадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин