У Кременчуці зниклу дівчину шукали дві доби

Працівники кримінальної міліції в справах дітей Крюківського райвідділу міліції розшукали 14-річну дівчину, яка два дні вважалася безвісти зниклою.

До правоохоронців Крюківського райвідділу міліції звернулась стурбована 65-річна жінка, яка повідомила, що напередодні її онука близько 23.00 пішла з дому та вже два дні не повертається. На телефонні дзвінки бабусі дівчина не відповідала.

Правоохоронці одразу взялися за пошуки дівчини. Маючи вже певний розшуковий досвід, оперативники кримінальної міліції у справах дітей доволі швидко знайшли дівчинку у її 18-річної подруги, що мешкає у цьому ж районі.

Як з’ясували правоохоронці, офіційним опікуном дівчинки є її бабуся. Літня жінка намагається якомога найкраще виховувати онучку, але для дівчини авторитетом є не вона, а її повнолітня подруга. І весь цей час вони розважалися разом.

Міліція вчасно втрутилась в ситуацію, що склалась та повернула «пропажу» додому. Наразі сім’я знаходиться на профілактичному обліку у відділі кримінальної міліції у справах дітей Крюківського райвідділу міста Кременчука. Із дівчинкою працює соціальний психолог, який надасть їй практичну допомогу та роз’яснить правила поведінки у складних життєвих ситуаціях.

Ольга Дерев’янко
За матеріалами Лариси Майоршиної,
прес-служба Кременчуцького міського управління УМВС України в Полтавській області
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин