До Кременчука приїхала новий посол Індонезії

Кременчук став першим містом в Україні, куди приїхала пані Нінік Кун Нар’яті у якості Надзвичайного і Повноважного Посла.

До складу делегації також входять: Радник-голова Політично-економічного відділу Посольства пан Мохаммад Захірс’ях Судаджад, Другий Секретар-Голова Соціально-культурного відділу Посольства пані Тереза Амран, Співробітник Політично-економічного відділу Посольства пан Прабово Хімаван.

Уже зранку індонезійська делегація відвідала ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», після чого пані Посол і члени делегації зустрілися з керівництвом міста, головними лікарями кременчуцьких лікарень.

Міський голова Олег Бабаєв привітав піні Нінік Кун Нар’яті і зазначив, що взаємини між Кременчуком та Індонезією будуть і надалі розвиватися. Мер запросив гостей на святкування Дня міста і Дня миру, коли в Кременчуці лунає Гонг Миру.

vestnik.1161011-33181-iraz47.jpeg

Було досягнуто домовленості, що співробітництво продовжуватиметься не лише у сфері важкої промисловості, а й в області спорту, культури.

Пані Посол запросила кременчужан, які працюють у сфері туризму, в Індонезію, аби працювати і в цій сфері.

Також пані Нінік Кун Нар’яті розповіла, що раніше працювала в Мінохороні здоров’я Індонезії, тому тема медицини їй знайома, і вона планує працювати з кременчуцькими медиками.

Олег Бабаєв запросив пані Посла під час наступного візиту відвідати лікарні Кременчука.

Під час же цього візиту індонезійська делегація має ще відвідати ПАТ «АвтоКрАЗ». А 19 січня гості побувають у парку Миру, де встановлений Гонг миру.

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин