«Лукас» упевнено крокує до плей-офф (ФОТО, ВІДЕО)

Кременчуцька команда здобула чергову перемогу з розгромним рахунком у другій лізі першості України з футзалу.

19.01.2013р. Першість України з футзалу, центральна зона. 9-й тур.

СК «Політехник». 14:00. 300 глядачів.

«Лукас» (Кременчук) – «Барс» (Бровари) 7:1

(Цвелих-3, Смирнов-2, Крупін, Севериненко-автогол – Мєдвєдєв)

«Лукас»: Прихожий, Недосєка, Лапа-к, Цвелих, Крупін, Кулька, Шабанов, Смирнов, Маньківський, Валєєв, Данилейко, Скляренко.

Головний тренер – Валентин Цвелих

«Барс»: Морозов, Процик, Севериненко, Сидоренко, Мєдвєдєв, Барєєв.

Головний тренер – Олександр Гурін.

Відразу варто сказати, що гості приїхали далеко не в своєму бойовому складі, тому нав’язати “Лукасу” боротьбу вони змогли лише до середини першого тайму, поки у п’яти гравців вистачало сил. Рахунок в матчі дуже швидко відкрив Валентин Цвелих, що  повинно було надламати гостей морально, але вони не “поплили”, а навпроти, відповідали дуже гострими атаками. Максим Кулька здавалося б практично став автором другого гола, але “Барс” виручив воротар. Потім після виходу двох гравців ” Лукаса” проти воротаря, “Барс” організував контратаку, але тепер уже виручив Сергій Прихожий. В цілому, за рахунку 1:0 Сергій виручав “Лукас” від вірного гола тричі(!), що ніяк не схоже на оборону команди Валентина Цвелих. У одному з епізодів наш воротар все ж виручити не зміг. На дальній штанзі Валерій Скляренко не вгледів за капітаном гостей Олегом Мєдвєдєвим і рахунок став 1:1. Стало цікавіше. Проте, усі прекрасно розуміли, що шансів у гостей в цьому матчі практично немає і голи в їх ворота лише питання часу, але все-таки коли є хоч на якийсь час інтрига в матчі, дивитися за грою набагато цікавіше. Але ще до перерви цю інтригу і питання про переможця зняли Валентин Цвелих та Кирило Смирнов. Рахунок 2:1 Валентин зробив, продемонструвавши свій фірмовий потужний удар зі штрафного, після якого м’яч кулею залетів в сітку воріт. А третій гол граючого тренера “Лукаса” і зовсім вийшов на просто блискучим. Після довгого пасу, Валентин в один дотик елегантно перекинув м’яч через воротаря, зірвавши овації трибун! П’ятий гол в першому таймі у свої ворота забив Олександр Севериненко, який практично повторив трюк Цвелих, перекинувши під тиском Скляренко власного воротаря.

У другому таймі перший небезпечний момент створили гості і бути б рахунку 5:2, але В’ячеслав Барєєв влучив у штангу, після розіграшу два в одного. Люб’язністю відповів і Кирило Смирнов, який і зовсім не потрапив в порожні ворота, коли йому ніхто не заважав. Буває у футболі і таке, що поробиш. Ну а шостий м’яч “Лукаса” став черговим шедевром, забитим після вишуканого стандарту. Тут, як то кажуть, краще один раз побачити, тому рекомендуємо подивитися відео матчу і насолодитися голами, а особливо голом Максима Крупина і усією комбінацією цього стандарту в цілому. Закінчив розгром Кирило Смирнов, який встановив підсумковий рахунок матчу 7:1.