Кременчуцькі депутати хочуть подивитися , куди планують витратити 70 млн.грн

Виїзне засідання постійної депутатської комісії її голова пан Стасюк призначив на цю п’ятницю. Депутати хочуть виїхати в парк «Депутатський» і подивитися на місце, де передбачається реконструкція. До речі, це буде не перше виїзне засідання депутатів цієї комісії. Раніше пан Стасюк з колегами виїжджали на Деївське звалище, до льодового катка «Айсберг».

Наразі вже розроблено проект парка, за яким на ділянці 13.4 га планують облаштувати парк, точніше об’єкт природно-заповідного фонду. (На проект, згідно з міською програмою охорони довкілля витрачено 99 тисяч гривень).

На саме будівництво парку у міській програмі охорони довкілля передбачено 70 мільйонів гривень. Гроші йтимуть з міського фонду охорони навколишнього природного середовища. Виконавцем робіт призначено Автозаводську райраду.

Зміни до цієї програми винесено на розгляд депутатів найближчої сесії. Обговорюючи це питання на засіданні постійної депутатської комісії, депутати вирішили детальніше дослідити його з виїздом на територію самого парку. Також вирішили запросити представників Автозаводського району, аби останні вже розповіли про перспективи для цього парку. Виїзне засідання призначено на п’ятницю.

Варто нагадати, у парку «Депутатському» вже нае раз насаджували дерева за бюджетні гроші. Але дерева не приживалися і наразі парк більше схожий на пустир.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин