На Полтавщині юний гвалтівник і вбивця сів за грати на 15 років

На Миргородщині суд виніс вирок за жорстоке вбивство 61-річної пенсіонерки-вчительки, яку позбавив життя та згвалтував її колишній вже 18-річний учень. Остаточне покарання: позбавлення волі на 15 років з конфіскацією всього майна, що є власністю засудженого.

27 грудня минулого року відбулося останнє засідання Миргородського міськрайонного суду, в ході якого колегією суддів 18-річний юнак був визнаний винним у вчиненні умисного вбивства, розбою та зґвалтування своєї колишньої вчительки – 61-річної пенсіонерки.

Нагадаємо, 19 червня минулого року, в одному з сіл Миргородського району бездиханне тіло 61-річної пенсіонерки, колишньої вчительки місцевої школи, на власному подвір’ї виявив чоловік потерпілої. Тіло дружини, у розірваному одязі та з двома ножовими пораненнями у груди чоловік знайшов в садку, на подвір’ї їхнього домогосподарства. У потерпілої зник мобільний телефон, окрім цього при попередньому огляді тіла експертами зроблено висновок про зґвалтування загиблої.

Підозри міліціонерів одразу ж впали саме на 18-річного сусіда, тож було розпочато відпрацювання версії про причетність останнього до цього злочину.

Паралельно правоохоронці проводили комплекс слідчо-оперативних заходів для встановлення усіх обставин події. Оперативники з’ясували, що підозрюваний юнак телефонував кільком своїм родичам з мобільного, який належав потерпілій. Молодика затримали вже наступної доби. Усвідомивши, що зібрані міліцією докази підтверджують його провину, юнак не став викручуватися й розповів про свій злочин. У своїх зізнаннях він пояснив, що не маючи постійного заробітку займався дрібними крадіжками з домоволодінь односельців. Того вечора, після відпочинку із вживанням спиртного, він зайшов у двір сусідів та почав зрізати ножем металевий дріт для сушіння білизни. Саме у цей момент на подвір’я вийшла господиня. Навіть у темряві жінка упізнала юнака (який доречі був не лише її сусідом, а й колишнім учнем) та окликнула його на ім’я. Злякавшись, та ще й під впливом алкоголю молодик накинувся на жінку із ножем і тоді, жага «легкого збагачення» обернулася страшною трагедією. Від отриманих поранень жінка померла на місці, а молодик цинічно оголивши тіло літньої жінки насильно задовольнив свої статеві пристрасті неприродним способом. У судовому засіданні підсудний свою вину в інкримінованих йому злочинах визнав повністю.

Суд, з’ясувавши правильність розуміння підсудним змісту фактичних обставин, у вчиненні яких він звинувачується, не маючи сумнівів у добровільності та істинності їх позицій в судовому засіданні прийняв їх до уваги і, оцінивши зібрані по справі докази, з урахуванням ступеню тяжкості кожного вчиненого ним злочину, вважав за необхідне і достатнє для виправлення 18-річного засудженого обрати йому остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк 15 років з конфіскацією всього майна, що є власністю засудженого.

Наразі 18-річний вбивця і ґвалтівник відбуває призначене судом покарання в місцях позбавлення волі.

За матеріалами Лариси Петренко,
помічника начальника Миргородського МВ УМВС Полтавщини
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин