Олег Бабаєв: «Мер – брехун?»

Така репліка міського голови стосувалась відписок комунальників на скарги кременчужанам. У тому числі і щодо термінів проведення поточних ремонтів.

Міський голова Олег Бабаєв незадоволений тим, що працівники УЖКГ не виконують своїх зобов’язань стосовно виконання поточних ремонтів за скаргами громадян. Про це йшлося під час наради комунальників щодо підведення підсумків роботи за минулий рік 22 січня.

Мер зробив зауваження працівникам УЖКГ щодо невиконання обіцянок, даних кременчужанам. Також міському голові не подобаються відмовки працівників УЖКГ на скарги мешканців на зразок: «Проведення цих робіт закладено у план на рік». Рік минає, а обіцянки не виконуються.

«Люди звертаються з повторними скаргами, ви готуєте відповіді, я їх підписую. Минає час – нічого не виконується. Виходить, мер – брехун?!» – запитав Олег Бабаєв у начальника УЖКГ Сергія Яроша.

Окрім іншого, міський голова наголосив, що наполягає на контролі за виконанням робіт по зверненнях громадян. Комунальники пообіцяли недоліки усунути.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин