У Кременчуці фіналістів «Х Фактора» фанати нагодували рогаликами

Сьогодні, 22 січня, перед концертом четвірка фіналістів «Х Фактора» Аїда Ніколайчук, Дмитро Сисоєв, Євген Литвинкович та Олексій Смірнов дали інтерв’ю у прямому ефірі радіостанції в прямому ефірі радіостанції “Europa plus Кременчуг”.

Учасники проекту не лише відповідали на запитання кременчужан, а й розповідали про свої плани, та відкрили цікаві факти із життя.

vestnik.1161011-33181-2k7770.jpeg

Менш, ніж за годину у Міському палаці культури пройде концерт за участю цих учасників «Х Фактору». У концерті візьмуть участь і інші фіналісти.

Аіда Ніколайчук, Дмитро Сисоєв, Євген Литвинкович та Олексій Смірнов пообіцяли, що після концерту будуть обов’язково фотографуватися з кременчуцькими шанувальниками і роздаватимуть автографи.

Але шанувальники, дізнавшись, що четвірка фіналістів виступатиме на радіо зустріла їх в біля студії радіостанції “Europa plus Кременчук». Не обійшлося і без подарунків. Так Аїді Ніколайчук прихильник її таланту вручив букет білих троянд. А всі учасники «Х Фактора» отримали від фанатки коробки ще з теплими рогаликами.

Вони зізналися, що прихильниці Олексія Смірнов часто годують його суші, тож перепадає усім. А ось рогаликами їх нагодували вперше за час туру.Варто нагадати, Кременчук став дев’ятим містом в Україні, куди приїхали фіналісти шоу в рамках туру.

Куди витратить два мільйони переможниця третього сезону Аїди Ніколайчук, що подарували Кондратюк і дружина Жекі Литвинковичу, за чим їде в Японію Олексій Смирнов і чому які дівчата подобаються Дмитру Сисоєву. На ці і багато інших запитань фіналісти проекту «Х Фактор» розповіли у ексклюзивному інтерв’ю «Вісника», яке читайте в наступному номері.

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин