Із головою в ополонку, або враження від Йорданського купання

Щороку, спостерігаючи, як сотні кременчужан спускаються на Водохреще в холодну купіль, давала обіцянку – наступного року буду з-поміж них. Але все, як-то кажуть, не складалося.

Цього ж року все вказувало: треба спробувати. І вихідний день, тож нікуди не потрібно поспішати, і погода комфортна (на вулиці +5 градусів і мряка).
Тиждень до цього чула рекомендації і лікарів, і МНС-ників, що треба якось готуватися. Водою там обливатися чи робити фізичні вправи. Але з моєю вродженою лінню змусити себе виконувати ці вправи, було неможливо.

Тож йшла на купання з моїм неперевершеним оптимізмом і глибокою вірою, що вода цього дня цілюща і додасть мені здоров’я.
Тож, скинувши одяг, пішла занурюватися у воду з такими оптимістами, як я. (Варто зазначити, що фотограф «Вісника» у цей час здригався, але продовжував мене фотографувати).

У воді я не відчула того, що мені розповідали ті, хто вже занурювався. У мене не перехоплювало подих, не сковувало рухи. Тисячі голочок впилися в тіло – і все (Але такі відчуття і у травні, коли відкриваю сезон купання).

Після купання відчуваєш лише прилив енергії і жодного холоду. Після я відмовилась від чарчини, яку мені пропонували представники однієї з торгових марок, і зігрівалася гарячим чаєм. Але це вже робила лише за рекомендаціями, а не для того, аби зігрітися.
А вода дійсно цілюща – пройшло три дні, і жодних ознак застуди у мене немає. Є одне: ідея перенести початок сезону купання з травня на березень. Тобто стати моржем, ні – моржихою wink

Фото Дмитра Бабця

Карта транспорту
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
15 Жовтня, 2019 Вівторок
14 Жовтня, 2019 Понеділок
13 Жовтня, 2019 Неділя
більше новин