На Далар новим шляхом

Перед новорічними святами команді Полтавської обласної федерації альпінізму і скелелазіння присудили третє місце в скельному класі.

Перед Новорічними святами суддівська колегія чемпіонату України з альпінізму присудила команді Полтавської обласної федерації альпінізму і скелелазіння у складі майстрів спорту Сергія Пугачова і Михайла Загірняка (тренер) третє місце в скельному класі. Наша команда була нагороджена бронзовими медалями за першопроходження на вершину Далар, розташовану в районі альпіністської навчально-спортивної бази “Узункол” (Західний Кавказ). Новий маршрут прокладений черех центр Північно-Східної 1100-метрової стіни бастіону. Особливу цінність сходженню надає проходження маршруту групою мінімального складу – двійкою альпіністів.
Класифікаційні комісії Федерацій альпінізму Росії, а також альпінізму і скелелазіння України присвоїли маршруту вищу – шосту – категорію складності.
Команда виражає глибоку вдячність Управлінню з фізичної культурі і спорту Полтавської облдержадміністрації за допомогу і сприяння в організації сходження.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин