Оперативний контроль за станом у Кременчуці здійснюватимуть онлайн

Між підприємствами, що забезпечують життєдіяльність міста, створять постійний комунікаційний зв’язок, а замість двох ліній зв’язку за гарячим номером «1563» з’явиться близько десяти. Про це повідомив завідувач відділом оперативного контролю за станом у місті Юрій Войтенко.

Невдовзі облік життєдіяльності міста вестимуть за допомогою сучасних технологій. Усі аварійні та ремонтні роботи реєструватимуть відповідно до розробленої програми обліку життєдіяльності міста, розповів Юрій Войтенко. Наразі у відділі працюють по-старинці: звернення громадян записують у реєстраційний журнал.

Програма передбачає створення постійного комунікаційного зв’язку між підприємствами. Тобто, працівники відділу вестимуть облік виникнення аварійних ситуацій та здійснюватимуть постійний контроль за станом у місті.

«Також плануємо ввести близько 10-ти ліній зв’язку за номером «1563», наразі їх дві. Також у планах запровадження системи автовідповідача, що інформуватиме мешканців про причину відключення, терміни проведення ремонтних робіт. Також кременчужан, що подзвонили на «1563», у разі виникнення питань з’єднуватимуть безпосередньо з диспетчерами підприємств», – розповів про плани завідувач відділом оперативного контролю за станом у місті.

«Це дозволить збільшити кількість звернень громадян та, відповідно, відреагувати на скарги. За минулий рік до відділу звернулись майже 7 тисяч кременчужан, із введенням нових технологій буде можливість збільшити кількість звернень удвічі», – зазначив Юрій Войтенко.

За словами Юрія Войтенка, на встановлення обладнання, програмне забезпечення та створення належних умов роботи у відділі потрібно витратити 300 тисяч гривень. Очікується, що фінансування почнеться у травні-червні.

Наталя Мігунова

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин