Ожеледь у Кременчуці: пішоходи ковзаються, тролейбуси стоять

Сьогодні зранку багато кременчужан відчули на собі погіршення погодних умов – по тротуарах інакше, ніж ковзаючись, пройти неможливо. Контактні лінії тролейбусів обледеніли – тож їх рух не лише ускладнився, а й припинився зовсім.

Вже з 5.20 ранку у службу оперативного контролю надійшло повідомлення про обледеніння контактних тролейбусних ліній.

Ближче до ранку ожеледь на проводах лише збільшувалася, а о 6.50 ранку рух тролейбусів в бік Молодіжного зовсім припинився. Тролейбусники почали чистити лінію і тролейбуси в цьому напрямку пішли лише о 8.30 – 8.40 ранку. І то потихеньку.

Але як стало відомо «Віснику» подібні проблеми виникли в нагірній частині міста. Наразі там працівники КТУ чистять від льоду контактні лінії.

Ожеледь додала проблем і автолюбителям – не один кременчуцький водій почали свою поїздку з чистки скла в автівці.

Та найгірше зранку було кременчуцьким пішохода – вийшовши з будинку вони опинялися неначе на ковзанці. Ні тротуари біля будинків, ні зупинки не були посипані. Про це повідомили кременчужани, які мешкають у різних районах міста.

Принаймні «Вісник» побачив лише одне посипане в Кременчуці місце – в центрі, біля ТРЦ «Європа».

Комунальники ж відзвітувалися лише за посипані дороги. Так в оперативній службі контролю міськвиконкому повідомили, що машини КАТП 1628 8 раз виїжджали посипати вулиці міста. Висипали 13 тонн соляно–пісчаної суміші і 16 тонн солі.

Пішоходам залишається ж лише чекати, поки ж кременчуцькі комунальники доберуться до тротуарів. Або, поки ожеледь розтане.

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин