Рух автобусів із автовокзалів Полтави і Кременчука “паралізовано”

Через погані погодні умови центральний автовокзал Полтави не випускає своїх водіїв у рейси. Частково скасовані рейси і з Кременчуцького автовокзалу.

Як повідомляє “Полтавщина”, сьогодні через складні погодні умови на центральному автовокзалі Полтаві тимчасово скасували усі рейси. Полтавщину ще з ночі накрив крижаний дощ, через це на міжміських дорогах — потенційно аварійна ситуація. Багато автовокзалів з ранку не випустили свої автобуси міжміського сполучення. На Полтавському центральному автовокзалі сьогодні рейсові автобуси, які прямують до інших міст, на маршрут не вийдуть. Тіж автобуси, які прямуватимуть через Полтаву, на вокзалі будуть приймати. Далі усе залежатиме від тих міст, куди автобуси прямують після.

З автовокзалу Кременчука тимчасово припинено рух міжміських автобусів, які курсують на далекі відстані. Немає руху і з району Миргорода, Кобеляк і Лубен. Працівники автовокзалу сподіваються, що незабаром частково призупинений рух автобусів відновиться. Проте, ризикувати безпекою пасажирів вони не мають наміру.

Інформацію ж щодо тимчасового перекриття виїздів з міста для пасажирського та вантажного транспорту читайте у новині “Ожеледиця у Кременчуці “перекрила” виїзди з міста”.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин