В акваторії Кременчуцького водосховища заблукали рибалки

Двоє полтавчан відправилися на риболовлю ще 20 січня. Лише через дві доби один із чоловіків зателефонував дружині та повідомив, про те, що через великий туман вони дезорієнтувалися.

Тож 22 січня о 20:55 до оперативно-координаційного центру Територіального управління МНС України у Полтавській області надійшло повідомлення про те, що на Кременчуцькому водосховищі заблукали двоє. Телефонувала до рятувальної служби дружина одного із рибалок. Вона розповіла, що її 41-річний чоловік та його 46-річний товариш більше двох діб перебувають на льоду поблизу села Пронозівка Глобинського району. Зранку 22 січня він зателефонував дружині та повідомив, про те, що із ними сталося. Спочатку рибалки намагалися самотужки знайти берег, але увечері зрозуміли, що самостійно знайти його не зможуть.

Для пошуку рибалок було направлено чергове відділення державної пожежно-рятувального посту № 2 міста Глобине. Бійці МНС постійно підтримували зв’язок із чоловіками. Також у пошуках брали участь рятувальники із Кременчуцького району та місцеві жителі.

О 22:45 рибалок було знайдено за декілька кілометрів від берега. Обидва чоловіки були вкрай знесилені. Рятувальники допомогли дістатися їм до залишеного автомобіля, який стояв за чотири кілометри від місця, де вони вийшли на берег. Після огляду обидва відмовилися від надання медичної допомоги і відправилися до Полтави.

Ольга Дерев’янко
За матеріалами ТУ МНС України у Полтавській області

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин