“Х-фактор” у Кременчуці (ексклюзивне інтерв’ю з фіналістами)

Із тисяч і тисяч учасників відбору головного співочого шоу країни “Х-фактор” цій четвірці вдалося зробити, на перший погляд, неможливе – потрапити у 10 найкращих співаків країни. Наразі ж у них почалося гастрольне життя. І Кременчук став дев’ятим містом, яке накрило “Х-фактором”. Із фіналістами проекту – Дмитром Сисоєвим, Євгеном Литвинковичем, Олексієм Смирновим і переможницею Аїдою Ніколайчук – “Вісник” спілкувався перед концертом. “Х-факторівці” дали ексклюзивне інтерв’ю в студії радіостанції «Europa plus» Кременчук».

ЄВГЕН ЛИТВИНКОВИЧ: «Кліп – як бонус від Кондратюка із дружиною»

vestnik.1161011-33181-18ic5jo.jpeg

– Чи правда, що Ігор Кондратюк разом зі своєю дружиною дали гроші на кліп? Це означає, що Ігор стане вашим продюсером?/i]
– Так, дійсно, Ігор Васильович разом із дружиною вирішили зробити мені подарунок, а саме – кліп. Якщо не переміг, отримай ось такий бонус. Наскільки я знаю, наразі він відходить від шоку, який стався через попереднього підопічного. Щодо себе, то можу сказати, що у нас зараз контракт із телеканалом СТБ, тому, поки не відпрацюємо певний строк, не можемо співпрацювати з іншими продюсерами.

– В Інтернеті з’явилася інформація, що ви в Білорусі закрили власний ресторан «У Жеки». Чи плануєте відкрити такий в Україні?
– Коли ми приїжджаємо у якийсь ресторан чи готель, то я постійно ловлю себе на думці, що звертаю увагу на страви, намагаюсь вгадати, з чого вони приготовані, розглядаю інтер’єр. Ресторація – моє хобі. Якщо як артист я буду успішним, то думаю, що зірвуся і знову відкрию якийсь заклад в Україні (Раніше Євген Литвинкович повідомив, що збирається жити у нашій країні).

АЇДА НІКОЛАЙЧУК: «Я суміщатиму творчість і виховання сина»

vestnik.1161011-33181-1t5lxtc.jpeg

– На що ви плануєте витратити 2 мільйони гривень, які отримали за перемогу у проекті?
– Хотілося б витратити на власний розвиток, на розвиток дитини. І як я говорила неодноразово, хотіла б допомогти мамі добудувати будинок. Бо багато років вони цього не можуть зробити через відсутність фінансування. З рештою суми ще не вирішила, що робити.

– Чи важко суміщати роль мами і роль артистки? Чи готові ви пожертвувати вихованням сина заради сценічної кар’єри?
– Моєму синові вже майже 10 років. І, я вважаю, що мій розвиток як артистки важливий і для мого сина. Коли він бачитиме, що мама розвивається, до чогось прагне, то він теж зрозуміє, що треба чогось досягати в житті. І я думаю, що він мене зрозуміє. Я знаю, що буду приділяти йому мало уваги, але сподіваюсь суміщати творчість і виховання сина. Щоб ніде не було прогалин.

ОЛЕКСІЙ СМИРНОВ: «Мене прихильниці підгодовують суші»

vestnik.1161011-33181-18by3l3.jpeg

– Організатори турне зазначають, що всі ваші фотографії вже розкупили. Це означає, що ваша армія фанаток найбільша?
– Я своїх прихильників ніколи не називав фанатами. Я їх не вважаю фанатами, бо це – одна велика родина. З усіма я дружу, спілкуюсь. Я їх сильно люблю і вважаю, що любов взаємна – це помітно з того, що закінчились фото (сміється).

– Які подарунки вам роблять?
– Головний подарунок – це любов. А так дарують і ведмедиків, і квіти. А ще, знаючи, що я прихильник японської кухні, дівчата мене підгодовують суші. Я цим суші потім ділюся з усіма.

Є і шалені подарунки. Так, прихильники дізналися, що в мене є улюблена гітара, яку я називаю Алісою, тож зробили її з гіпсу. Із тисячі фотографій дівчат вони зробили одну мою. Та головним подарунок стала поїздка до Японії. Не знаю, як їм вдалося зібрати значну суму на поїздку, але мене відправляють туди. І я хочу подивитися, як квітнуть сакури.

ДМИТРО СИСОЄВ: «Дівчина моєї мрії повинна смачно готувати»

vestnik.1161011-33181-9ol3x3.jpeg

– Які дівчата вам подобаються?
– Це має бути божевільна дівчина з темним волоссям або, навпаки, дуже спокійна. А ще вона має бути творчою людиною. І, окрім усього, вміти смачно готувати. Наприклад, борщ, біляші, вареники.

– Як далі буде?
– Я розвиваюсь у різних напрямках. Так, я бачу себе і сольним виконавцем із власним репертуаром та проектами, і членом гурту. Бо гурт Prime Time – це моя родина, де я почав займатися вокалом серйозно. І все це – вплив саме гурту.

Більше фото у фоторепортажі Дмитра Бабця

Олена Ліпошко, фото Дмитра Бабця
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин