Прокуратура Кременчука розпочала перевірку щодо евакуації автівок

За зверненням Полтавського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Українська Рада автомобілістів» прокуратура Кременчука розпочала перевірку. Про її результати буде повідомлено додатково, повідомила прес-служба обласної прокуратури.

«Голова Полтавського обласного осередку ВГО «Українська рада автомобілістів» звернулася до прокурора міста Кременчука з приводу рішення Кременчуцької міської ради «Про затвердження Положення про порядок переміщення транспортних засобів для забезпечення нормального функціонування та життєдіяльності у м. Кременчуці», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, рішення про евакуацію автомобілів із вулиць Кременчука прийняли депутати міськради на засіданні сесії 25 грудня. У мерії пояснювали, що евакуйовувати автівки будуть у тому разі, коли вони заважатимуть роботі снігоприбиральної техніки. Розробляючи це положення, кременчуцькі чиновники використовували досвід львівської міськради. Та й у Львові суд визнав примусове вивезення автівок із вулиць незаконним.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин