Реклами на українському телебаченні може стати менше

Члени парламентського медіакомітету мають намір скоротити кількість реклами на телебаченні. Зараз вони розробляють поправки до Закону України «Про рекламу», повідомляє ТСН.

Частина законопроектів, які стосуються змін у цьому законі, вже винесена на розгляд Верховної Ради.
«Для мене очевидно, що потрібно повністю заборонити рекламу горілки в денний час, пряму рекламу пива, взагалі зменшити тривалість реклами на ТВ, яка постійно перериває фільми і програми. В Україні тривалість реклами – одна з найбільших у світі. Взагалі заборонити рекламу неможливо, тому ми будемо шукати компроміс. Наше завдання – мінімізувати антидержавні «спалахи» і підтримати українську складову», – зазначив голова Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко.

Передбачені депутатами-членами Комітету зміни до Закону «Про рекламу» стосуються заборони використання зображення дітей в політичній рекламі, необхідності чіткого визначення поняття «соціальна реклама», обмеження реклами алкогольних напоїв і пива, а також реклами лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування та реабілітації.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин