У Кременчуці грошей на прочищення каналів не виділяли

У місті більшість водовідних каналів замулені, заростають очеретом. Через це під час дощів і танення снігу вода по них сходить повільно. Про це повідомив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій та ЦЗ Валентин Шафорост на засіданні з підбиття підсумків роботи за рік.

«Значна кількість ділянок водовідвідних каналів та русел малих річок замулена, засипана побутовим та будівельним сміттям, заросла чагарниками та очеретом, що ускладнює нормальне водовідведення дощових та талих вод», – зазначив пан Шафорост.

І хоча міські водовідвідні канали в такому занедбаному стані, на їх очищення минулого року коштів не виділяли.

Валентин Шафорост також зазначив, що на проведення заходів з ліквідації наслідків підтоплення території III Занасипу направлений запит до обласного та міського фонду охорони навколишнього природного середовища про виділення коштів на будівництво водовідвідного каналу на загальну суму 600 тис. грн.

Тут варто навести іншу суму, яку планують виратити з того ж міського фонду охорони навколишнього природного середовища. Так, на організацію парку «Депутатський», згідно з міською програмою, хочуть виділити майже 70 мільйонів. Як видно, сума в рази більша за ту, яка потрібна для облаштуваня каналу на Третьому Занасипу і покращення життя одного з районів міста.

Олена Ліпошко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин