Фестиваль «Кременчуцьке розмаїття» стартує у березні

Фінальним етапом фестивалю стане Гала-концерт, що відбудеться у Міському палаці культури у травні, на якому і нагородять призерів відбіркових турів-конкурсів в ідкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків „Кременчуцьке розмаїття” та їх педагогів.

25 січня відбулося перше організаційного комітету фестивалю, на якому обговорили основні моменти його проведення. Цього року ХІ Відкритий фестиваль мистецтв для дітей та підлітків „Кременчуцьке розмаїття” триватиме з березня по травень місяць.

На засіданні було згадано про досягнення фестивалю попередніх років, так, у 2003 році у фестивалі приймали участь 242 учасника, а в 2012 – 663. Це свідчить про великий успіх та масштабність даного заходу. І недивно, адже кожна дитина мріє показати свої таланти.

У рамках мистецького заходу проводитимуться наступні конкурсні тури: «Чарівна палітра» – конкурс образотворчого мистецтва (10 березня), «Золоті нотки» – конкурс вокального мистецтва (10 березня), «Ритми планети» – конкурс хореографічного мистецтва (17 березня), «Вмію сам» – конкурс декоративно-прикладного мистецтва (24 березня), «Мелодії серця» – конкурс мистецтва володіння музичними інструментами при виконанні різних композицій (24 березня), „Нащадки Мельпомени” – конкурс театрального мистецтва (31 березня).

Основними форматами проведення ХІ Відкритого фестивалю мистецтв для дітей та підлітків “Кременчуцьке розмаїття” є: концерти, виставки творчих робіт в рамках проведення відбіркових турів-конкурсів, гала-концерт та виставка робіт лауреатів.

Учасники засідання активно обговорювали подробиці проведення фестивалю, та уточнили деякі положення рішення. Отже, участь у конкурсі формується на основі заявки учасника, яка подається до оргкомітету не пізніше, ніж за тиждень до проведення відбіркового туру-конкурсу. Заявки, що надійдуть пізніше зазначеного терміну, не враховуються.

Учасники фестивалю, які стали лауреатами фестивалю попередніх років, беруть участь у фестивалі за умови переходу до іншої вікової групи.

Учасники фестивалю розподіляються у групи за віком: 5 – 9 років; 10 – 12 років; 13 – 15 років; 16 – 17 років. Оцінювання робіт та виступів учасників проводитиметься за 10-ти бальною шкалою.

Призи учасникам конкурсу будуть вручати відповідно за зайняті 1,2 та 3 місця. Головним призом фестивалю є Гран-прі, отримають його кращі з найкращих.

Яна Левченко

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин