Вихованці «СДЮШОР-Старт» вдало виступили на всеукраїнському турнірі з боксу

Турнір пам’яті Олексія Скичко пройшов у Олександрії з 25 по 27 січня, зібравши 145 боксерів з 18-ти міст України.

Протягом трьох днів боксери у трьох вікових категоріях (юнаки, юніори та молодь) визначали найсильніших у своїх вагових категоріях. Досить добрий результат сере юніорів у ваговій категорії 52кг показав вихованець «СДЮШОР-Старт» (студент машинобудівного технікуму) Антон Дадич. На шляху до фіналу Антон виграв у суперників з Полтави та Умані, але у фіналі поступився боксеру з Діпропетровська. Призерами турніру також стали і його одноклубники Станіслав Чьорний (учень 6-їгімназії) у категорії до 80кг та студент машинобудівного технікуму Олександр Кошман у категорії до 70кг. Готував спортсменів до змагань тренер Олександр Мальцев.