Депутати не підтримали запит Алєксєєва до генпрокуратури щодо «Посейдона»

Депутат-регіонал Геннадій Алєксєєв сьогодні на сесії Кременчуцької міської ради просив колег підтримати його запит в прокуратуру, щодо того, що приватний підприємець Мельник не виконав рішення міської ради і не звільнив до 30 листопада 2012 року земельну ділянку, яку йому надали в оренду.

Депутат Алєксєєв нагадав, що у договорі оренди, який був укладений між Кременчуцькою міськрадою і підприємцем Мельником, було вказано, що на ділянці можна зводити лише тимчасові споруди. А приватний підприємець порушив цей пункт договору. До того ж через будівництво «Посейдону» мешканцям Ревівки перекрили доступ до Дніпра.

Ще депутат нагадав, що на сесії міськради 27 листопада минулого року було прийнято рішення про розірвання договору оренди і до 30 листопада підприємець Мельник мав би вернути земельну ділянку. Але пройшло вже 2 місяці, але рішення, яке прийняли депутати міськради, так і не виконали.

Це вже другий депутатський запит Алєксєєва щодо “Посейдона”.Депутатський запит щодо законності будівництва «Посейдона» регіонала Геннадія Алєксєєва підтримали колеги-депутати на минулій сесії міськради, яка пройшла 27 листопада.

Цього разу депутати міськради не підтримали запит Алєксєєва. Варто зазначити, що протест прокурора на рішення сесії міськради щодо розірвання договору оренди з підприємцем Мельником, депутати теж не підтримали.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин