У Кременчуці балетмейстера і вчительку нагородили «За заслуги перед містом»

Сьогодні на засіданні сесії міської ради депутати прийняли рішення «Про нагородження почесним знаком «За заслуги перед містом» ще двох кременчужан.

Міська рада вирішила нагородити цим почесним знаком за вагомий внесок в розвиток освіти міста Кременчука, високий професіоналізм, впровадження якісно нових форм навчання й виховання, забезпечення належних умов для всебічного розвитку підростаючого покоління колишнього директора Кременчуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 з поглибленим вивченням англійської мови Олену Кирпенко.

А також та за сумлінну працю у галузі культури, вагомий внесок у справу збереження культурної спадщини, високий професіоналізм та активне сприяння примноженню духовних надбань українського народу балетмейстера Кременчуцької концертної організації «Славутич» Василя Удовенка.

Довідка
Олена Кирпенко пропрацювала в освіті більше 40 років, очолювала Кременчуцьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 10 з поглибленим вивченням англійської мови з вересня 1985 року по лютий 2007 року. Під її керівництвом у закладі були створені умови для розвитку й підтримки міжнародних зв’язків, учні школи беруть участь у американо-українських освітніх програмах «Обмін майбутніми лідерами» і виборюють право навчатися в США, дистанційно навчаються в міжнародному університеті м. Лунда (Швеція).

Василь Удовенко з 1978 року працює балетмейстером народного ансамблю пісні і танцю «Славутич» Кременчуцького міського палацу культури., а з 2012 року – колективу міської концертної організації «Славутич». Завдяки його високій професіональній майстерності і творчому ставленню до роботи з художнім колективом, ансамбль неодноразово перемагав у різних республіканських турнірах, багато разів представляв Україну і наше місто за кордоном: в Болгарії, Румунії, Угорщині, Польщі, Росії, Молдові, ставав дипломантом міжнародних фестивалів різного рівня.

Фото Дмитра Бабця

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин