У Кременчуці підприємців-інвалідів два роки не чіпатимуть

Враховуючи звернення Асоціації керівників підприємств побутового обслуговування населення міська рада вирішила погодити подальше розміщення на території міста кіосків, де надають послуги інваліди.Діє строк погодження 2 роки. І стосується це лише тих підприємців–інвалідів, що особисто надають послуги з ремонту взуття, годинників або одягу, терміном на 2 роки

29 січня депутати міська рада прийняли рішення «Про соціальний захист та підтримку підприємців-інвалідів, котрі особисто надають послуги з ремонту взуття, годинників або одягу».

Рвніше до міського голови Олега Бабаєва з проханням позитивно сприяти розгляду заяв від підприємців-інвалідів, які здійснюють діяльність у сфері побутового обслуговування населення, щодо можливості подальшого розміщення тимчасових споруд для здійснення їх підприємницької діяльності на термін не менше 2-х років звернувся голова Асоціації керівників підприємств побутового обслуговування населення м. Кременчука Євген Дунаєвський.

Варто нагадати, наприкінці минулого року у Кременчуці затвердили Комплексну схему розміщення кіосків. За цією схемою кількість кіосків у місті обмежена і вони мають розташовуватися у місцях визначених на цій схемі.
.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин