Китайці зацікавились ринками Кременчука

Про те, що китайська делегація приїде у Кременчук у вересні, та що китайці зацікавлені у постачанні товарів на ринки нашого міста, віце-мер Віктор Калашник повідомив під час прес-конференції.

Запрошення китайським побратимам відвідати наше місто передали представники кременчуцької делегації під час візиту до міста-побратима Цзяюгуань провінції Ганьсу. У свою чергу керівництво Цзяюгуань запрошує у гості нашого міського голову Олега Бабаєва.

Очікується, що делегація з КНР відвідає Кременчук напередодні Дня міста у вересні. «Це питання вирішено майже на 90%. Час візиту буде узгоджено пізніше», – розповів журналістам заступник міського голови Віктор Калашник під час прес-конференції.

Очікується, що під час візиту будуть підписані всі ті усні домовленості, про які йшлося під час зустрічі нашої делегації з представниками уряду провінції Ганьсу. (Мається на увазі домовленість про стажування кременчуцьких лікарів у КНР).

Також намічені шляхи співпраці у галузі торгівлі та підприємницької діяльності. Віктор Калашник зазначив, що китайці зацікавлені у постачанні товарів на ринки та у магазинні мережі Кременчука.

Наталя Мігунова

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин