Обладнання для кременчуцьких лікарень планують купувати без посередників

Кременчуцькі лікарні розвиватимуть за китайським досвідом та оснащатимуть якісним китайським обладнанням. Про можливі перспективи розвитку кременчуцької медицини розповів начальник управління охорони здоров’я Валерій Литвиненко під час прес-конференції із журналістами.

Окрім домовленості про обмін стажування кременчуцьких та китайських лікарів, під час перебування у провінції Ганьсу кременчуцька делегація заручилась підтримкою китайської сторони щодо придбання сучасного обладнання.

У міській лікарні м. Ланьчжоу провінції Ганьсу, представники делегації побачили як працюють на практиці медичні реформи, які в Україні лише тільки почали втілюватися. За словами Валерія Литвиненка, традиційна медицина у КНР знаходиться на найвищому європейському рівні, а лікарні обладнані найсучаснішим обладнанням.

«Ми просили про сприяння у питанні придбання медичного обладнання китайського виробництва, адже воно дуже непогано себе зарекомендувало. Зараз для кременчуцьких лікарень його купують через посередників. Китайська сторона обіцяла підтримку в цьому питанні», – повідомив Валерій Литвиненко.

Також головний лікар Кременчука наголосив, що завдяки такій організації галузі охорони здоров’я, середня тривалість життя китайців за останні 60 років збільшились з 35 до 78 років.

Наталя Мігунова
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин