Підступна листоноша з Кременчуцького району одурює людей?

Днями до Кременчуцького районного відділу міліції надійшла письмова заява від 40-річної жінки-підприємця. Вона повідомила, що листоноша одного із відділень поштового зв’язку Кременчуцького району, отримавши від заявниці гроші для передплати регулярних видань, виписки в повному обсязі не здійснила.

У ході перевірки даного факту працівниками сектору державної служби боротьби з економічною злочинністю Кременчуцького районного відділу міліції було встановлено, що 45-річна листоноша, являючись матеріально відповідальною особою, отримавши гроші для виписки журналів на півроку вперед, здійснила передплату видань тільки на місяць. Решту коштів привласнила та використала для власної потреби.

На даний час по даному факту проводиться подальша перевірка. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправних робіт до 2 років, або обмеження волі до 4 років, або позбавлення волі до 4 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років або без такого.

Ольга Дерев’янко
За матеріалами прес-офіцера Кременчуцького РВ міліції Андрія Федорненка
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин