Дайджест податкових новин від 31.01.2013

Вводимо РРО нового покоління

Із 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стає обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді.

Вказаний сервіс значно спростить для підприємців процес формування та надання звітності. Він також знизить корупційні ризики за рахунок зменшення прямого спілкування представників бізнесу зі співробітниками податкової. Крім того, надасть можливість скоротити кількість перевірок суб’єктів господарювання за рахунок застосування дистанційного контролю.

Про основні аспекти РРО нового покоління говорили податківці Кременчука з платниками податків, які використовують у своїй діяльності касові апарати та центрами сервісного обслуговування на зустрічі, яка відбулась у вівторок в Кременчуцькій ОДПІ.

Коментуючи прийняття рішення щодо необхідності проведення зустрічі, заступник начальника Кременчуцької ОДПІ Олександр Палій підкреслив: «Податкова є тепер сервісною службою, яка створена і працює для надання платникам послуг, пов’язаних з адмініструванням податків і зборів. І як будь-яка інша установа, що діє в сфері послуг – має забезпечувати тісний зворотній зв’язок з клієнтами. А це означає, що по-перше, ми маємо знати ставлення  платників податків по кожному сервісу, що ми запроваджуємо; по-друге – оперативно реагувати на побажання та зауваження платників податків по кожному заходу, що ми проводимо».

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин