Поблизу Кременчука горіла вантажівка (ФОТО)

Поблизу селища Щербаки 30 січня, о 15.00, на відкритій території виникла пожежа у вантажному автомобілі “Урал”, який належить одному з публічних акціонерних товариств Київа.

Як інформує інспектор Кременчуцького РВ Держтехногенбезпеки Микола Гарагуля, небезпекою під час ліквідації пожежі стала наявність пропанових газових балонів, що могло призвести до вибуху. Але через своєчасний виклик та прибуття підрозділу МНС вибух був попереджений.

Наразі проводиться розслідування події. Враховуючи інтенсивність розвитку пожежі та наявність пропанових газових балонів в осередку пожежі, ймовірною причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації або зберіганні пропанових газових балонів.

Унаслідок пожежі вогнем знищено зовнішнє фарбування та внутрішнє горюче оздоблення металевого КУНГУ автомобіля, внутрішнє оздоблення кабіни.

vestnik.1161011-33181-uhs9lq.jpeg

Кременчуцький РВ Держтехногенбезпеки в котрий раз наголошує:

– не користуйтеся газовим обладнанням , якщо Ви не пройшли відповідний інструктаж із безпечного користування газовими приладами у побуті ;
– не залишайте працюючі газові прилади без нагляду, крім розрахованих на безперервну роботу й обладнаних для цього відповідною автоматикою;
– доручіть перевірку газового обладнання та перевірку вентиляційних каналів фахівцям;
– не заправляйте пропанові побутові газові балони на автомобільних газонаповнювальних станціях, що категорично заборонено, а тільки на спеціалізованих підприємствах.

Ольга Дерев’янко
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин