Програми кандидатів у депутати: обіцянка-цяцянка?

У проміжних виборчих перегонах на одномандатному мажоритарному окрузі №12 взяли участь аж 14 кандидатів. Щоправда, за тиждень до виборів троє з них уже зняли свої кандидатури. Крім того, лише семеро з 11-ти претендентів на колишнє місце нинішнього нардепа Юрія Шаповалова проводять активну політичну агітацію. Інші ж четверо зареєструвалися так, щоб було. Цього тижня «Вісник» дізнавався, що обіцяють кандидати мешканцям округу та яку агітацію проводять напередодні виборів.

Сергій Вовк:
«Разом – ми переможемо»

Програма цього 50-річного кандидата небагатослівна і символізує об’єднання опозиційних українських партій в Кременчуці для перемоги свого кандидата на довиборах в 12 окрузі: «Батьківщина» – «Свобода» – «УДАР». Сергій Вовк. Переможемо разом», – ці слова навряд чи багато скажуть про наміри самого кандидата щодо його діяльності на окрузі, втім з його активної діяльності під час нетривалої виборчої кампанії стало відомо, що пріоритетом цього кандидата є, здебільшого, активне вирішення житлово-комунальних проблем мешканців округу за допомогою міського голови, який підтримує ініціативи Сергія Вовка. Принаймні саме це можна бачити з агітаційної газети кандидата.

Георгій Сліпченко:
«Своєчасну зарплату, ні – росту тарифів на ЖКГ»

Цей кандидат для власної агітації замовив також кольорові глянцеві листівки, однак удвічі меншого розміру (половина формату А4) накладом у 1000 примірників. У них Георгій Сліпченко обіцяє служити своєму народу та вирішувати його проблеми. 55-річний кандидат наголошує, що ніколи не підтримає рішень, направлених на погіршення життя виборців. Він, у свою чергу, виступає за своєчасну зарплату. Разом із тим не підтримує необумовлений ріст тарифів на ЖКГ та транспорт. Крім цього, кандидат вважає, що будівництво на подвір’ях має бути узгоджене з мешканцями будинків.

Анатолій Шолудько:
«Гарантую неспокійне життя нечистим на руку чинушам»

Цей претендент є доволі політично активним. Навіть занадто. Анатолій Шолудько неодноразово брав участь у політичних протестах і акціях. Серед них – «Україна без Кучми», бойові дії у російсько-грузинському конфлікті, польські акції протесту проти фальсифікацій виборів в Україні.

«У разі свого обрання гарантую неспокійне життя усім нечистим на руку чинушам незалежно від їхньої партійної, расової чи релігійної приналежності», – стверджує 40-річний кандидат. Свою агітацію він розмістив на стандартному чорно-білому аркуші паперу з накладом у тисячу примірників.

Євген Корф:
«Вам буде не соромно»

«Будучи обраним до міської ради, планую…», – читаємо у кольоровій агітаційній листівці формату А4. І далі – список запланованого. Кандидат обіцяє, у першу чергу, приділяти максимальну увагу соціально незахищеним верствам населення. Для всіх малозабезпечених верств округу він планує організувати роботу безкоштовної юридичної консультації. А також сприяти облаштуванню доріг та дитячих майданчиків на території округу.

«Вам буде не соромно за свій вибір», – стверджує в агітаційних аркушах 37-річний Євген Корф. Їх він замовив аж 2500 екземплярів. На зворотньому боці аркуша – великий календар із перерахуванням усіх православних свят.

Євген Соловйов:
«Зустріч із людьми – щотижня, звіт – щомісяця»

«У мене немає фінансових покровителів, тому немає і жодних фінансових зобов’язань», – заявляє Євген Соловйов у своїй агітаційній листівці. На думку 36-річного кандидата, депутат має бути звичайною людиною. Основне його гасло: «Обирай того, хто працює для тебе».

Євген обіцяє, ставши депутатом, зустрічатися з людьми щотижня, а звітуватися про виконану роботу – щомісяця. Його агітаційна інформація викладена на кольоровому, глянцевому папері А4 формату. Рекламувати себе Євген Соловйов вирішив на 1000 екземплярах листівок, а також календариках із власним зображенням.

Юрій Доценко:
«Не буду роздавати гречку і купувати голоси»

«Я – не олігарх та не працюю на олігархів», – стверджує 32-річний кандидат. – Тому не буду роздавати гречку та купувати голоси».

Його передвиборча програма складається з 12 пунктів. У них Юрій Доценко обіцяє «підтримувати» і «сприяти». В першу чергу, кандидат планує підтримувати молодь: повернути перше робоче місце, надавати безкоштовну правову допомогу студентам, а також забезпечувати бюджетні спортзали і майданчики для них. Кандидат обіцяє допомагати батькам дітей-сірит, сприяти чистоті й порядку в місті, руху проти банківських афер, покращенню медичного обслуговування, а також благоустрою території округу, розвитку культури та духовності. Свою агітацію претендент розмістив на 500 чорно-білих аркушах формату А4.

Олександр Крижановський:
«Завжди відкритий для вас»

«2013 рік – рік Олександра Крижановського», – самовпевнено написано на агітаційному кишеньковому календарику. Цей 50-річний кандидат навіть у написанні листівки виявив оригінальність. Він підписав наказ нібито від імені ініціативної групи виборчого округу №12 щодо побажань виборців у разі його обрання.

Саме у такий спосіб претендент на посаду міського депутата оприлюднив свою передвиборчу програму. У ній 10 пунктів. Серед них: розробка програми з благоустрою прибудинкової території багатоквартирних будинків, а також покращення роботи керуючої компанії «Житлорембудсервіс» щодо освітлення, ремонту покрівель та міжпанельних швів. Крім цього, кандидат планує домогтися встановлення нових, сучасних дитячих майданчиків за бюджетні кошти на території округу. Також у планах – ремонт ЗОШ №18 із заміною вікон на пластикові, контроль за трубчатими колонками та якістю води в них, ліквідація стихійних звалищ на окрузі. До того ж він планує боротися з хабарництвом і корупцією міських чиновників, відкрити громадську приймальню та вести постійний прийом виборців.

P.S. Інші чотири кандидати у депутати свої програми міській виборчій комісії не пред’явили. Це 27-річний Євген Воробйов, 27-річний Олександр Литвинюк, 38-річний Ярослав Дяченко та 24-річний Олександр Труханов.

Чинні кандидати:

Євген Соловйов – 36 років, диспетчер філії ПДМН ПАТ «Укртранснафта» (Мерітократична партія України)
Георгій Сліпченко – 55 років, директор ТОВ «Інвестпромцентр» (Комуністична партія України)
Анатолій Шолудько – 40 років, кореспондент газети «Слово» (Українська Національна Асамблея)
Євген Корф – 37 років, керівник ТОВ «Інтердез» (Партія регіонів)
Сергій Вовк – 50 років, директор ТОВ «Шкірзавод» (ВО «Батьківщина»)
Юрій Доценко – 32 роки, приватний підприємець (Українська Народна Партія)
Олександр Крижановський – 50 років, керівник служби безпеки ТОВ «БізнесГарантГруп» (Партія Зелених України)
Євген Воробйов – 27 років, безробітний («Союз Лівих Сил»)
Олександр Литвинюк – юрисконсульт ТОВ «КПВКК» (УРП «Собор»)
Ярослав Дяченко – 38 років, безробітний (Радикальна партія Олега Ляшка)
Олександр Труханов – 24 роки, безробітний («Справедливість»)

Вибули з виборчих перегонів:
– 28-річний Євген Андросов – юрисконсульт ПАТ «Кременчукм’ясо» (Партія «Україна – Вперед!»)
– 30-річний Кирило Радіонов – приватний підприємець (безпартійний)
– 21-річний Володимир Семенов – студент КрНУ (безпартійний)

Проміжні вибори міських депутатів Кременчука відбудуться 3 лютого. Як повідомили у міській виборчій комісії, висловити волевиявлення можна на 4-х дільницях одномандатного округу №12. Виборчі дільниці працюватимуть з 8 до 22 години. Цього дня голосування через суд не здійснюватимуть.

Де голосуватимемо:
1. Виборча дільниця № 35 – приміщення колишнього шостого корпусу Кременчуцького інституту Дніпропетровського університету економіки та права, вулиця Л. Чайкіної, № 35.
2. Виборча дільниця № 36 – приміщення медичного коледжу, вулиця Червона Гірка, № 41.
3. Виборча дільниця № 37 – приміщення загальноосвітньої школи № 18, вулиця Ватутіна, № 25.
4. Виборча дільниця № 39 – приміщення еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, вул.60-річчя Жовтня, № 128.
Сайт Кременчуцької міської виборчої комісії Полтавської області – http://kmvk.at.ua

Ірина Бут
Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин