У Кременчуці цієї суботи відкриється православна виставка-ярмарок

Організатори її приурочили до свята Стрітення Господнього. Також на цю виставку привезуть мощі святих.

Проходитиме виставка з 2 по 7 лютого у міському Палаці культури. Офіційне відкриття заходу заплановане на 2 лютого, о 12 годині за участю священників Кременчуцької єпархії.

У виставці беруть участь монастирі, парафіяльні храми, паломницькі центри, православні видавництва, майстерні церковного начиння, підприємства і майстри виробів народних промислів, одягу.

На виставці-ярмарку можна поспілкуватися зі священнослужителями, монахами та активістами УПЦ, ознайомитися із соціальним служінням церкви, побачити та придбати церковне начиння, свічі, ладан, святі та ароматичні масла, шиття, ткацтво та церковне облачення, друковану продукцію, ювелірні вироби, вироби народно-художніх промислів, іконописну продукцію, одяг, сувеніри, аудіо- та відеоматеріали.

Цього року на виставку прибуде ковчег із часточкою Поясу Пресвятої Богородиці, його привезе жіночий монастир Афонської ікони Божої Матері с. Кипяче (Житомирська обл.).
Вперше на Полтавщину прибуде ікона Божої Матері Неупиваємая Чаша – точний список із Серпуховського жіночого монастиря представить парафія Димитрія с. Копачів (Київщина).
Російський монастир із с.Вязники Володимирської області (Росія) привезе часточки мощів Петра і Февронії Муромських.

Вхід на виставку безкоштовний. Отримані кошти в основному спрямовуються на утримання, відновлення і будівництво храмів та монастирів УПЦ.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин