У Кременчуці «розпланували» допомогу знедоленим і складним дітям

У спільній нараді служби у справах дітей Крюківського райвиконкому брали участь керівники відділу кримінальної міліції з прав дітей та сектору дільничних інспекторів міліції Крюківського райвідділу. Під керівництвом заступника голови Крюківської райради Олександра Поліщука розглянули інформацію про роботу служби у справах дітей за минулий рік, нововведення в законодавстві щодо захисту житлових та майнових прав дітей, а також результати роботи ВКМСД Крюківського РВ та лінійного відділу міліції з профілактики правопорушень.

Начальник служби у справах дітей Юрій Сухонос акцентував увагу на питаннях взаємодії кримінальної міліції у справах дітей, дільничних інспекторів міліції по роботі із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

За його словами, в 2012 році в Крюківському районі під постійним контролем перебували 45 дітей, що проживають у 30 таких сім’ях. Це майже вдвічі більше, ніж у 2011 році. В рамках проведення днів спільних дій в інтересах дитини в цих сім’ях проводилися перевірки умов утримання та виховання дітей, а в разі необхідності надавалася допомога.

Крім того, в результаті низки системних заходів вдалося на 20% зменшити злочинність серед неповнолітніх на території району. Так, у 2012 році неповнолітніми було скоєно 36 злочинів проти 45 в 2011 році.

Підбиваючи підсумки наради, вирішили посилити роботу з профілактики жорстокого поводження з дітьми в сім’ях та рейди по боротьбі з тютюнопалінням серед підлітків.

Карта транспорту
Гранатова толокаГромадський бюджет
3 Липня, 2020 П’ятниця
11 Червня, 2020 Четвер
4 Червня, 2020 Четвер
29 Травня, 2020 П’ятниця
23 Квітня, 2020 Четвер
8 Квітня, 2020 Середа
7 Квітня, 2020 Вівторок
6 Квітня, 2020 Понеділок
більше новин