Григорій Брижаха: «Мені здається, що сценарій подій заготовлений»

Перед засіданням позачергової сесії Кременчуцької міської ради «Вісник» цікавився, яку оцінку ситуації в країні дають депутати, і чи підтримуватимуть вони введення надзвичайного стану.

Свою позицію «Віснику» висловив депутат міської ради від Партії регіонів Григорій Брижаха:

– Те, що робиться, ні в які ворота не лізе: що з боку однієї сторони, що з боку іншої. В державі такого не може бути. Одна сторона каже, що ми хочемо мирних переговорів, а потім лізе на штурм державних установ, влаштовує переворот, а інша каже: “Буде так, і більше ні на що не погодимося”. Одні озброюються ножами, а інші не хочуть показати, чому саме прийняли таке рішення.

А в цілому мені здається, що це – сценарій заготовлений. Чому сьогодні приїжджали посли від Євросоюзу і не зустрічалися з державними структурами? Що вони хотіли? Здається, вони і хотіли, щоб таке відбулося. Чому 25 разів зустрічалися з екс-міністром за ґратами, а з представниками влади, що буде це ЄС підписувати, не було зустрічей? Хіба це нормально? Чому вони туди їздили? Мабуть, їхній сценарій вдався? Хто – ті люди, що сотнями лізуть із ножами у бійку? Їх готував хтось? Чому наша національна безпека досі не знає, хто готував цей сценарій?

Оцей безлад у державі з 91 року. Зараз в Україні не демократія, а вседозволеність: кожен все, що хоче, те й робить. Потрібно трохи втихомирити депутатів усіх рівнів, зняти недоторканість із депутатів Верховної Ради, аби вони також мали відповідальність.
Рухаючись до Європи, потрібно чітко розділити повноваження: що вирішує Верховна Рада, що Кабмін, що міністерства і так далі, аби виходити на стандарти. Подивіться, чиї у нас канали, – всі приватні, інформація подається однобоко.

Вважаю, що у нашому місті ніякого надзвичайного стану немає, ніхто не захоплює державних установ. Так питання на сьогодні не стоїть.

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
22 Лютого, 2018 Четвер
21 Лютого, 2018 Середа
більше новин