Григорій Брижаха: «Мені здається, що сценарій подій заготовлений»

Перед засіданням позачергової сесії Кременчуцької міської ради «Вісник» цікавився, яку оцінку ситуації в країні дають депутати, і чи підтримуватимуть вони введення надзвичайного стану.

Свою позицію «Віснику» висловив депутат міської ради від Партії регіонів Григорій Брижаха:

– Те, що робиться, ні в які ворота не лізе: що з боку однієї сторони, що з боку іншої. В державі такого не може бути. Одна сторона каже, що ми хочемо мирних переговорів, а потім лізе на штурм державних установ, влаштовує переворот, а інша каже: “Буде так, і більше ні на що не погодимося”. Одні озброюються ножами, а інші не хочуть показати, чому саме прийняли таке рішення.

А в цілому мені здається, що це – сценарій заготовлений. Чому сьогодні приїжджали посли від Євросоюзу і не зустрічалися з державними структурами? Що вони хотіли? Здається, вони і хотіли, щоб таке відбулося. Чому 25 разів зустрічалися з екс-міністром за ґратами, а з представниками влади, що буде це ЄС підписувати, не було зустрічей? Хіба це нормально? Чому вони туди їздили? Мабуть, їхній сценарій вдався? Хто – ті люди, що сотнями лізуть із ножами у бійку? Їх готував хтось? Чому наша національна безпека досі не знає, хто готував цей сценарій?

Оцей безлад у державі з 91 року. Зараз в Україні не демократія, а вседозволеність: кожен все, що хоче, те й робить. Потрібно трохи втихомирити депутатів усіх рівнів, зняти недоторканість із депутатів Верховної Ради, аби вони також мали відповідальність.
Рухаючись до Європи, потрібно чітко розділити повноваження: що вирішує Верховна Рада, що Кабмін, що міністерства і так далі, аби виходити на стандарти. Подивіться, чиї у нас канали, – всі приватні, інформація подається однобоко.

Вважаю, що у нашому місті ніякого надзвичайного стану немає, ніхто не захоплює державних установ. Так питання на сьогодні не стоїть.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
17 Січня, 2019 Четвер
більше новин