У Кременчуці депутати засудили дії силовиків і не підтримали відставку Уряду та імпічмент Президента

Депутати на позачерговій сесії Кременчуцької міської ради 2 грудня обговорили та прийняли резолюцію, у якій висловили своє ставлення до політичної ситуації в країні, яка виникла у зв’язку з призупиненням урядом процесу євроінтеграції для України.

У резолюції йдеться про підтримку курсу євроінтеграції, заклик до уряду і політичних партій зберігати мир та спокій у країні, а також притягнути до відповідальності причетних до насилля під час мирного мітингу у Києві.

Міський голова Олег Бабаєв зазначив, що неможливо миритися зі свавіллям правоохоронців і допущеним розгоном мирної демонстрації, але також і наголосив, що не можна миритися із захопленням державних установ.

Під час обговорення тексту резолюції виступали депутати різних фракцій. Так, депутат від фракції «Батьківщина» Дмитро Кравченко у своєму виступі вимагав відставки прем’єра та президента, а також закликав покарати винних у побитті мирної демонстрації. Щоправда, його заклики не знайшли підтримки у народних обранців.

Кирило Юхно, депутат від фракції «Рідне місто», запропонував затвердити новий текст резолюції, але депутати його також не підтримали. Тож було вирішено обговорювати текст резолюції, підготовленої апаратом міської ради.

Свої думки щодо подій, які зараз відбуваються у країні, висловили представники майже всіх фракцій міськвиконкому. Єдині депутати були у тому, що дії силовиків, які застосували силу проти мирних демонстрантів, слід засудити.

За прийняття резолюції проголосували 32 депутати.

Резолюція

Кременчуцька міська рада, громадськість м. Кременчука вкрай стурбовані суспільно-політичною ситуацією, що склалася у нашій державі останніми днями. Особливо широкого резонансу набули події, які відбулися 30 листопада 2013 року на майдані Незалежності в м. Києві.

Заявляємо, що Кременчук – місто-трудівник, одне з найбільших промислових міст України, яке підтримує курс на євроінтеграцію. Кременчужани прагнуть якнайшвидше вступити до Євросоюзу, кременчужани бажають жити за європейськими стандартами і будувати майбутнє сильної європейської держави. Але таке доленосне для держави рішення повинно прийматися зважено й розумно.

Тож ми закликаємо керівництво нашої країни, лідерів усіх політичних партій, усю прогресивну громадськість України до збереження миру і спокою в державі.

Ми переконані, що громадяни України мають право вільно виражати свої думки і заявляти про це, в тому числі і на загальних зібраннях. Вважаємо недопустимим застосування силових методів при проведенні мирних акцій будь-якого спрямування.
Ми вимагаємо притягнути до відповідальності усіх причетних до насилля. Водночас ми не виключаємо можливості різного роду провокацій, які можуть призвести до дестабілізації ситуації в країні й підбурюють народ до неправомірних дій. У цей час, коли Україна знаходиться у вкрай складній суспільно-політичній та економічній ситуації, досить важливо зберегти мир і спокій, особливо не допустити кровопролиття.

Ми закликаємо в жодному разі не допустити порушення роботи організацій та установ, які відповідають за життєдіяльність міста, виплату пенсій та зарплат, за інші життєво необхідні функції, які стосуються кожного мешканця країни.

Ми просимо активну громадськість: давайте будемо мудрими і людяними, давайте приймати лише обдумані і добре зважені рішення, які підуть на користь як всієї держави, так і кожного громадянина України зокрема.

Кременчук – за мирну працю, за стабільність, за свободу волевиявлення народу, але в правовому полі, за поступовий, але впевнений рух до євроінтеграції.

Прийнято позачерговою ХХХІХ сесією Кременчуцької міської ради VI скликання Полтавської області 2 грудня 2013 року
Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
19 Січня, 2019 Субота
18 Січня, 2019 П’ятниця
більше новин