Кременчужанин шукав роботу, а отримав купу фольги

Саме таким став фінал пошуку роботи через Інтернет для 25–річного кременчужанина. Заплативши майже 2000 гривень, чоловік отримав посилку з непотребом. Міліцянти стверджують: це не перший випадок подібного шахрайства. І застерігають кременчужан бути обережними під час пошуків роботи через Інтернет.

Як розповіли «Віснику» у прес–службі Кременчуцького міського відділу, цього тижня до правоохоронців звернувся 25–річний чоловік, який розповів, що з вересня цього року почав шукати роботу через Інтернет. Чоловік розмістив резюме на багатьох сайтах.

А 22 листопада отримав відповідь. Один із «роботодавців» запропонував роботу вдома з пристойною зарплатою.

Робота була пов’язана з обладнанням. Але щоб її почати, потрібно було закупити як саме демонстраційне обладнання, так і інструкцію з використання. Йому навіть зателефонували і розповіли, за яким банківським рахунком потрібно оплатити замовлення.

Нічого не підозрюючи, чоловік перерахував 1710 гривень.

Незабаром прийшла і посилка. Але замість демонстраційного обладнання там була купа фольги. Лише тоді чоловіку стало зрозуміло, що його ошукали. Самі роботодавці зникли – на дзвінки ніхто не відповідав, електронні листи йшли в нікуди.

Наразі кременчуцькі правоохоронці порушили кримінальне провадження за фактом шахрайства.
У прес-службі міської міліції зазначають, що це не перший випадок, коли під час пошуку роботи через Інтернет кременчужани потрапляють на гачок шахраїв.

Олена Ліпошко

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
21 Січня, 2019 Понеділок
20 Січня, 2019 Неділя
19 Січня, 2019 Субота
більше новин