Кременчужанин шукав роботу, а отримав купу фольги

Саме таким став фінал пошуку роботи через Інтернет для 25–річного кременчужанина. Заплативши майже 2000 гривень, чоловік отримав посилку з непотребом. Міліцянти стверджують: це не перший випадок подібного шахрайства. І застерігають кременчужан бути обережними під час пошуків роботи через Інтернет.

Як розповіли «Віснику» у прес–службі Кременчуцького міського відділу, цього тижня до правоохоронців звернувся 25–річний чоловік, який розповів, що з вересня цього року почав шукати роботу через Інтернет. Чоловік розмістив резюме на багатьох сайтах.

А 22 листопада отримав відповідь. Один із «роботодавців» запропонував роботу вдома з пристойною зарплатою.

Робота була пов’язана з обладнанням. Але щоб її почати, потрібно було закупити як саме демонстраційне обладнання, так і інструкцію з використання. Йому навіть зателефонували і розповіли, за яким банківським рахунком потрібно оплатити замовлення.

Нічого не підозрюючи, чоловік перерахував 1710 гривень.

Незабаром прийшла і посилка. Але замість демонстраційного обладнання там була купа фольги. Лише тоді чоловіку стало зрозуміло, що його ошукали. Самі роботодавці зникли – на дзвінки ніхто не відповідав, електронні листи йшли в нікуди.

Наразі кременчуцькі правоохоронці порушили кримінальне провадження за фактом шахрайства.
У прес-службі міської міліції зазначають, що це не перший випадок, коли під час пошуку роботи через Інтернет кременчужани потрапляють на гачок шахраїв.

Олена Ліпошко

Карта депутатів
Банер Кобзов
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Червня, 2018 Понеділок
17 Червня, 2018 Неділя
більше новин