Мер Кременчука на автовишці перевіряв відремонтовані дахи

Кременчуцькі чиновники продовжують обстежувати дахи. Сьогодні якість виконаних ремонтів перевіряв мер Олег Бабаєв.

Як повідомили в прес-службі міськвиконкому, Олег Бабаєв оглянув 4 багатоповерхівки, з них – дві, що знаходяться на утриманні керуючої компанії «Добробит», та дві – «Житлорембудсервіс».

Як зазначив мер міста після інспектування покрівель, наразі спостерігається тенденція до покращення проведення капітальних ремонтів дахів. Якщо ще два роки тому до підрядників було висунуто чимало зауважень, то сьогодні таких – одиниці.

Сьогодні за стан проведених капітальних ремонтів покрівель на будинках, розташованих на вул. Цюрупи, 19в; Красіна, 70; 60 років Жовтня, 33, і 60 років Жовтня, 35, міський голова Олег Бабаєв поставив оцінку «добре».

Разом із цим зазначив, що у подальшому, під час виконання подібних робіт на дахах, слід обов’язково звертати увагу на облаштування антен, дощових відводів, конструкцій телефонного та Інтернет-зв’язку тощо. Оскільки під час встановлення останніх, як правило, руйнується покриття дахів. А це, в свою чергу, призводить до протікання останніх.

Мер розповів і про перспективи: наступного року у Кременчуці необхідно завершити капітальний ремонт дахів багатоповерхівок, розпочатий три роки тому. Водночас він поставив завдання перед керівником управління житлово-комунального господарства Сергієм Ярошем планувати обсяг тих робіт, виконання яких комунальники мають почати після капремонтів покрівель.

За інформацією УЖКГ міста, поточного року за кошти двох керуючих компаній у Кременчуці відремонтовано 29 покрівель, з яких 7 ремонтів проведено «Добробитом» і 22 – «Житлорембудсервісом».

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
17 Січня, 2019 Четвер
16 Січня, 2019 Середа
більше новин