До Києва поїхали 30 полтавських «беркутівців»

Наразі у Києві перебувають 30 чоловік «Беркута» з Полтави, які забезпечують охорону громадського порядку в столиці. Де саме вони виконують свої функціональні обов’язки – невідомо, бо знаходяться в підпорядкуванні київської міліції.

Про це повідомив начальник відділу зв’язків із громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв сьогодні, під час прес-конференції.

«Прибувши до Києва, силовики надійшли в розпорядження столичної міліції. Де вони нестимуть службу – вирішують ті, хто забезпечує розстановку. Чи вони патрулюють вулиці, чи перебувають в резерві, чи забезпечують безпеку руху на дорогах – нам невідомо, бо люди у відрядженні й підпорядковуються міліції Києва», – сказав Сулаєв.

Також правоохоронець зазначив, що міліція Полтавщини негативно ставиться до подій, які відбувалися на Євромайдані в ніч з 29 на 30 листопада, зазначають «Новини Полтавщини».

«До будь-якого побиття ми ставимося негативно. Будь-яке протистояння із застосування фізичної сили є неприпустимим ні з боку правоохоронцвів, ні з боку провокаторів, які організовують подібні ситуації. Генеральна прокуратура розслідує ці події. Кожний, хто причетний до того, що на Євромайдані пролилася кров, має понести відповідальність», – сказав Сулаєв.

Карта депутатів
Банер
Банер
Громадський бюджет
19 Лютого, 2018 Понеділок
18 Лютого, 2018 Неділя
більше новин