У виконкомі обговорили питання стажування лідерів молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування

5 грудня у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради відбудеться стажування лідерів молодіжних громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування.

Подібний захід уже кілька років поспіль проводиться за ініціативи управління у справах сім`ї, дітей та молоді виконкому Кременчуцької міської ради, Комітету молодіжних організацій на виконання Комплексної програми «Молодь Кременчука» та з метою реалізації у регіонах завдання Президента України щодо обговорення на місцевому рівні Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Цього року у стажуванні візьмуть участь 20 молодих людей, які цікавляться роботою органів місцевого самоврядування.

Сьогодні, 3 грудня, у виконкомі міської ради заступник міського голови Віталій Малецький зібрав керівників управлінь та відділів міськвиконкому з метою ознайомлення їх з умовами цьогорічного стажування. Він звернув увагу на те, що діти до цього відносяться надзвичайно серйозно, незважаючи на те, що воно проходить лише один день. Тож за цей короткий термін стажери повинні отримати якомога більше інформації про роботу кожного підрозділу виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. На відміну від попередніх років кожен стажер матиме індивідуальне завдання, яке стосуватиметься загальної теми «Відкриття новорічної ялинки та проведення святкування Нового року на площі Незалежності 31 грудня – 1 січня». Тож за час стажування учасники мають з’ясувати, яка роль кожного відділу у даному заході, і підготувати коротку презентацію про те, що вони зрозуміли.

Крім того, на нараді обговорили Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Карта депутатів
Гранатова толока
Кременчуцька толока - 2018

НЕЙМОВІРНО красиве відео!!!Кременчуцька толока - 2018

Gepostet von Я Люблю Кременчук am Mittwoch, 9. Mai 2018
Громадський бюджет
18 Лютого, 2019 Понеділок
17 Лютого, 2019 Неділя
більше новин